moc-zajimavy-blog.bloger.cz

Předem bych chtěl varovat, abyste nevěřili úplně všemu, co na blogu najdete, že to psal jediný člověk, protože nikdy nevíte, zda se do mého účtu nenaboural nějaký hacker a stránku nepozměnil.

Píšu to z toho důvodu, že když jsem si zadal do Googlu heslo bloger.cz, tak mi vyskočilo upozornění "Tyto stránky možná byly napadeny hackery"

Varování "Tyto stránky možná byly napadeny hackery"

Nevím, jestli Google píše nějakou chybnou automaticky generovanou hloupost, ale je dobré se zamyslet nad tím, že stránka může být napadena a že to nemusí být vždy skutečný autor blogu, který blog upravuje.

Sám si raději všechny články pro jistotu zálohuji, takže kdyby mi byly stránky smazány, nebo napadeny, tak o jejich obsah nepříjdu a můžu je založit znovu jinde.

Motto: - v podstatě žádné nemám a řídím se tím, čím považuji za dobré se řídit

Věk: - co je vám do toho?

Bydliště: - v ČR

Zájmy: - Počítače, technika, hraní her (teď už skoro vůbec, když jsem byl mladší, tak skoro pořád), občas sledování seriálů a filmů, poslouchání hudby (občas i pokusy o skládání v FL Studiu), trochu programování (PHP a jiné programovací jazyky, ale není to žádná sláva), čtení všelijakých článků na internetu o nejrůznějších tématech, googlení zajímavých věcí i nejrůznějších hovadin a nesmyslů, sledování videí na Youtube a jejich komentování, cyklistika a spoustu dalšího

Oblíbené stránky: - moc-zajimavy.blog.bloger.cz smile

ICQ: - používal jsem, když jsem byl mladší. Nyní ICQ už nepoužívám

Jsem svobodomyslný, racionálně uvažující, silně liberálně založený člověk a individualista (nejblíže mám asi k označení pravicový libertarián, ale nelze mě přímo takhle jednoduše označit), který má možná trochu sklony k anarchismu (i když anarchismus neuznávám a vnímám důležitost demokraticky fungujícího státu a demokraticky zvolených autorit pro společnost), který velice často uvažuje o světě a vesmíru, v němž žije, o věcech, které se ho týkají, ale hlavně i o věcech, které se ho přímo netýkají, nebo o věcech o kterých se v jeho okolí moc nemluví a nikdo je neřeší. Tím spíš, že je lidé moc neřeší a zabývají se většinou jinými (většinou povrchními) věcmi, má chuť se jimi zabývat.

Nevím, jestli se mnou budete souhlasit (tuším, že si spíše budete myslet, že je to pěkná hovadina co píšu), ale myslím, že má úžasná, jedinečná tvorba je přesně to, co na českém internetu chybí, co by mělo více lidí číst a nad čím by se měli více zamýšlet smile Něco trochu reflektuje i mé osobní názory a pohled na svět, jiné články jsou v podstatě neutrální a jen pojednávají o určitém tématu, nebo věci se kterou jsem přišel do styku, nebo která mě zajímá.

Svým způsobem jsem trochu latentní rebel, který se navenek rád moc neprojevuje a snaží se splynout s ostatními aby moc nevyčníval a nedělal si mezi lidmi zbytečně zlou krev, ale myslí si svoje. Není pro mě snadné žít v dnešním světě, který pro mě rozhodně není ideální a spousty věcí bych na něm rád změnil, ale chápu, že nic není ideální a že jsou zde i lidé, kteří mají jiné názory a mají právo podle nich žít stejně jako já. Myslím si, že člověk by měl být vděčný i za to co je, i když to není vždy ideální a přál by si spoustu věcí změnit.

Časem zde toho napíšu o sobě, svých názorech, postojích apod. více, ale zatím vám musí stačit toto. Myslím, že jsem dost zajímavý člověk, i když to na sobě nedávám na veřejnosti znát.