Omegle.com - výborná věc na pobavení s anonymem na chatu když se nudíte

Napsal moc-zajimavy-blog.bloger.cz (») 19. 3. 2015 v kategorii Všelijaké nezařazené články, přečteno: 6419×
omegle-1.jpg

Určitě jste museli mít někdy v životě alespoň malou chvíli, kdy jste se nudili (třeba v práci, nebo ve škole), museli jste něco poslouchat, nebo dělat, co vás nudilo a nebavilo a nemohli jste jen tak odejít. Nebo jste třeba museli čekat v čekárně, ve vlaku, než někam dojedete atd. Nebo se ani nemusíte nudit, ale prostě se vám nechce jen sedět (třeba ve vlaku, v čekárně, nebo v autobuse) a koukat do blba, protože pořád potřebujete něco dělat. Nebo jste třeba nemocní a sami doma, když jsou všichni ostatní v práci a jediný váš společník je počítač připojený k internetu. Člověk pak vymýšlí různé způsoby, jak se zabavit (třeba čtením něčeho, hraním na mobilu, či notebooku, diskuzí s někým apod.).

Dnes vám chci představit jednu zajímavou stránku, se kterou se nudit přestanete. Naleznete jí na adrese http://www.omegle.com/. Na této stránce můžete začít chatovat s náhodným anonymem, který si chce také pokecat a byl vám náhodně přidělen A TO BEZ JAKÉKOLIV REGISTRACE A ZADÁVÁNÍ JAKÝCHKOLIV ÚDAJŮ!

Jak tedy začít? Je to naprosto jednoduché! Zadáte jen do prohlížeče adresu http://www.omegle.com/ a nastavíte na jazyk (nabídka Vyberte jazyk), podle toho, v jakém jazyce chcete chatovat. Můžete si nastavit kromě češtiny, slovenštiny, angličtiny, němčiny, španělštiny, francouzštiny i jazyky jako je jorubština, pandžábština, somálština, haitská kreolština, malajámština, gudžaráština, nebo zulu, v nichž si určitě také rádi zachatujete smile Takže pokud znáte hodně světových jazyků a chcete si procvičit trochu konverzace na chatu, ať už ústně s webkamerou, nebo jen písemně, tak zde můžete.

Můžete si vybrat z široké nabídky světových jazyků

Po vybrání jazyka můžete začít chatovat a to buď písemně bez webkamery (tlačítko Text), nebo ústně s webkamerou (tlačítko Video). K tomu abyste mohli chatovat ústně s webkamerou samozřejmě potřebujete funkční webkameru a mikrofon. A webkameru a mikrofon musíte také povolit, aby je stránka mohla začít používat. Můžete si také zvolit téma, o kterém chcete mluvit.

Stránka je anonymní (možná ne tak úplně, protože na internetu téměř nikdy nemůžete být naprosto anonymní, ani s používáním Toru a podobných doplňků), takže druhá osoba na chatu o vás nemůže nic zjistit, dokud jí to nepovíte a obráceně. A v tom je právě to kouzlo. Že si můžete psát s úplně cizí anonymní osobou vašeho zvoleného jazyka, kterou vám Omegle náhodně přidělí. Takže si užijete celkem dost legrace (hlavně s webkamerou smile).

Chat často netrvá moc dlouho. Většinou se s vámi ten druhý odpojí po pár vteřinách, ale někdy tam narazíte na někoho, s nímž si můžete psát dlouho. Když nezareagujete ze začátku jako první vy, tak zareaguje většinou ten druhý s dotazem, zda si píše s klukem (k), nebo holkou (tipicky napíše "ahoj k/h?", nebo něco takového). Protože je stránka plná nadržených kluků, kteří hledají na chatování holky, tak pokud napíšete, že jste kluk, tak chat většinou brzy skončí. Třeba takhle:

Takhle většinou začíná nový chat

 

Často tam také narazíte hned ze začátku na otázku, zda jste holka, která si nechce jít popovídat na Snapchat, nebo Skype. No a když napíšete, že nejste slečna, jak to asi většinou dopadne?

Slečna na Snapchat, nebo Skype?

 

A velice často tam narazíte na různé nadržené, nebo perverzní týpky, kteří také hned skončí, když se dozvědí, že nemluví s holkou:

Nadržená holka z Brna

 

Je vám snad jasné, že sdělování veškerých citlivých soukromých údajů je nebezpečné, protože chatujete s anonymem a nikdy nemůžete vědět, zda se nejedná o nějakého úchyla, pedofila, zloděje, hackera (toho zlého, který by se vám rád dostal do internetového bankovnictví, nebo do dalších vašich často používaných internetových služeb). Proto je také stránka přístupná buď pouze pro děti od 13 let pod dohledem rodičů, nebo pro osoby starší 18 let.

Na Omegle.com můžete narazit na spousty trolů, nebo můžete ostatní uživatele trolit sami. Protože je to anonymní, tak je jasné, že nemůžete vědět, s kým si píšete (pokud není přímo na webkameře) a když vám tedy bude tvrdit, že je holka, může se jednat o kluka a naopak. Také nemůžete věřit ničemu, co vám ten druhý sdělí. Naopak vám ten druhý toho na sebe může říct docela dost, protože se nestydí, když je to anonymní. V tom je právě to kouzlo. Takže si tam často užijete dost legrace smile

Všem vám tedy velice doporučuji zkusit tuto stránku, ale dejte si pozor! Po čase na ní můžete být závislí! Je to docela návykové, ale to je asi stejné jako s Facebookem a jinými sociálními sítěmi. Přeji vám všem mnoho příjemného chatování!

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
samuel z IP 2a00:1028:83c0:*** | 14.3.2018 21:10
smile


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel tři a nula