Existují i černošští a arabští sluníčkáři?

Napsal moc-zajimavy-blog.bloger.cz (») 1. 2. 2016 v kategorii Všelijaké nezařazené články, přečteno: 1665×
tahle-zeme-patri-vsem-refugees-welcome-2015-20.jpg

Úvodní obrázek vlevo není chráněn autorskými právy, autor se jich vzdal! Autor: Chmee2, zdroj: commons.wikimedia.org, vytvořeno: 17 November 2015, 14:58:50

Po hodně dlouhé době jsem se rozhodl na svůj blog napsat zase další článek. Tentokrát o tématu, které mi docela dlouhou dobu vrtá hlavou. Doufám, že článek nikdo nebude hodnotit jako rasistický, nebo urážlivý. Já v žádném případě nejsem rasista, ani nechci nikoho urážet, ale chtěl jsem napsat úvahu na téma, které mě zajímá.

Dnes bych tedy rád napsat takové zamyšlení nad určitou otázkou, na kterou jsem nikde nenašel na internetu žádnou odpověď, i když jsem se snažil googlit o sto šest. Tuto otázku jsem také položil na serveru Zpovědnice.cz, ale bohužel mi jí z pro mne nepochopitelných důvodů smazali. I z toho důvodu jsem se rozhodl napsat článek na svůj blog, aby se o tom začalo diskutovat alespoň tady.

Nejpve by asi bylo vhodné si přečíst definici na Wikipedii co je to pojem "sluníčkář". Zejména pro ty, kteří tento pojem čtou poprvé a ještě nikdy předtím o něm neslyšeli. Rozhodně nebude na škodu, když si o tom na Wikipedii něco přečtete, protože v současné době kdy v Evropě vládne uprchlická krize se s tímto pojmem v médiích, nebo na sociálních sítích setkáte určitě ještě hodněkrát.

Se "sluníčkáři" se v současné době můžete setkat zejména na demonstracích na podporu přijetí uprchlíků do ČR s různými transparenty jako refugees welcome, nebo třeba s transparentem tahle země patří všem, který drží v rukou demonstrant na ilustrační fotografii na začátku článku. Dále se se sluníčkáři pravděpodobně můžete setkat v různých kavárnách, zejména v Praze. Alespoň se to často píše na internetu smile Nejprve vám asi ve stručnosti popíšu svůj názor ta tyto lidi.

Nad těmito bláznivými, neodpovědnými, naivními a v případě dostání se k moci i nebezpečnými lidmi musím jen kroutit hlavou, nechápu jejich šílené názory a asi je ani nikdy nepochopím! Nevím, jestli si nedokáží uvědomit všechny důsledky, které se stanou pokud se uskuteční jejich šílené názory, ale myslím, že pokud by skutečně zkoumali uprchlickou krizi a islamizaci Evropy ze všech úhlů, tak od svých sluníčkářských názorů ustoupí. A teď k věci.
 
Už dlouho jsem přemýšlel nad jednou věcí, která mi nedá spát. Tito multikulturně založení lidé jsou snad ve 100 % případů běloši. Nebo se mi to tak alespoň zdá. Zkoušel jsem proto zadávat do Googlu hesla jako arabští sluníčkáři, nebo černošští sluníčkáři, ale nic relevantního mi to nenašlo.

Proto se tedy ptám. Skutečně někde existují i černošští sluníčkáři (třeba v Jihoafrické republice), kteří obhajují kolonismus, kulturní a ekonomický přínos bílých lidí pro Afriku a její obyvatele, bojují proti rasismu ze strany afričanů, poukazují na nesnášenlivost a xenofobii afričanů, pořádají různé přednášky a kulturní akce na integraci bělochů mezi afričany a chtějí, aby do Afriky přicestovalo co nejvíce bělochů, nebo mám jen příliš bujnou fantazii?

Nebo existují někde arabští sluníčkáři, kteří vítají ve svých zemích evropské a americké ropné magnáty, s otevřenou náručí vítají evropskou kulturu, evropské hodnoty, křesťanství a demokracii, poukazují na kulturní a ekonomický přínos evropanů v arabských zemích, bojují za rovnoprávnost žen, proti diskriminaci homosexuálů, poukazují na křivdy Arabů, staví se proti džihádu a právu šaría, poukazují na křesťanofóbii, xenofóbii a pořádají různé kulturní akce (i když třeba oficiálně nelegální) na integraci evropanů v arabských zemích a městech, jako třeba Dubaj?

Nebo existují třeba romští sluníčkáři, nebo jacíkoliv jiní sluníčkáři, než běloši (ať už evropští běloši, nebo američtí, australští atd.)? Nebo je sluníčkářství a xenofilie čistě bělošská úchylka, která se jinde na světě nevyskytuje v žádné formě?

Budu velice rád, pokud mě někdo v diskuzi upozorní na konkrétní případy těchto "nebělošských" sluníčkářů a doloží je nejlépe nějakým odkazem, nebo videem z demonstrace. Netvrdím, že všichni sluníčkáři na světě jsou jen běloši, ale zdá se mi, že bělochů je mezi sluníčkáři nejvíce.

Nakonec bych chtěl připomenout, že budu rád za každý slušný komentář v diskuzi, ale vyhýbejte se prosím v diskuzi rasismu, nebo jiným nevhodnostem a pište komentáře podle pravidel a slušně. Jinak vám mohou být i bez předchozího upozornění smazány!!!

Hodnocení:     nejlepší   1 2 3 4 5   odpad
Facebook MySpace Google Twitter Topčlánky.cz Linkuj.cz Jagg.cz Vybrali.sme.sk Del.icio.us
Myslíte, že tzv. sluníčkáři jsou v drtivé většině případů běloši?
(0 hlasů) 0 %Ano
(0 hlasů) 0 %Ne

Komentáře

Zobrazit: standardní | od aktivních | poslední příspěvky | všechno
Článek ještě nebyl okomentován.


Nový komentář

Téma:
Jméno:
Notif. e-mail *:
Komentář:
[*1*] [*2*] [*3*] [*4*] [*5*] [*6*] [*7*] [*8*] [*9*] [*10*] [*11*] [*12*] [*13*] [*14*] [*15*] [*16*] [*17*] [*18*] [*19*] [*20*] [*21*] [*22*] [*23*] [*24*] [*25*] [*26*] [*27*] [*28*] [*29*] [*30*] [*31*] [*32*] [*33*] [*34*] [*35*] [*36*] [*37*] [*38*] [*39*] [*40*] [*41*] [*42*] [*43*] [*44*] [*45*] [*46*] [*47*] [*48*] [*49*] [*50*]   [b] [obr]
Odpovězte prosím číslicemi: Součet čísel šest a dvanáct